A A A

We wtorek, 1 października, w sali konferencyjnej restauracji „Lasowianka” odbyło się spotkanie z Tomaszem Sawczukiem, publicystą „Kultury Liberalnej”, komentatorem radia TOK FM, doktorantem filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.

W miniony czwartek 21 marca w Bibliotece Międzyuczelnianej odbył się wykład otwarty z profesorem Zbigniewem Mikołejko "Czego nie chcemy wiedzieć o przemocy i prześladowaniu?", który zorganizowało Stowarzyszenie "Nasze Miasto".

Stowarzyszenie Nasze Miasto serdecznie zaprasza na wykład otwarty prof. Zbigniewa Mikołejki "Czego nie chcemy wiedzieć o przemocy i prześladowaniu?", który zostanie wygłoszony 21 marca (czwartek) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej im.M. Wańkowicza przy ul. Popiełuszki 10.

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku