A A A

W czwartek, 13 września, w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli zaprezentowano najnowszą książkę historyka i regionalisty Tomasza Sudoła. Spotkanie poprowadziła Agata Linek.

Za nami konkurs recytatorski pod hasłem „Galicja dla Niepodległej”, który odbył się 27 kwietnia w Spółdzielczym Domu Kultury. Wzięli w nim udział uczniowie z klas V-VII szkół podstawowych. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Celami były: popularyzacja poezji patriotycznej, rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa.

9 września 2018 roku odbył się rajd rowerowy "Nasz region - nasza historia" zorganizowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem "Rowerzyści ze stali".

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku