A A A

Prezydent Lucjusz Nadbereżny oraz samorządowcy ze Stalowej Woli powinni mocno popracować nad tym, jak pomóc przedsiębiorcom w utrzymaniu się podczas kwarantanny, której zakończenie nikt nie jest w stanie przewidzieć. W trudnej sytuacji są szczególnie małe i średnie przedsiębiorstwa – na przykład bary i restauracje, sklepy branżowe, salony zamknięte od dwóch tygodni. Mamy nadzieję, że w momencie publikowania tego tekstu prezydent ma już pomocowy pakiet w tym obszarze, bo z każdym dniem sytuacja zaczyna być bardzo dramatyczna. My tymczasem wystosowaliśmy pytanie do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, co mogłoby im pomóc w tym, aby przetrwać. Wielu wytyka lokalnym władzom, że ta zamiast reagować, konsultuje na fejsbuku z dziećmi co zbudować ze środków norweskich - skocznie czy tor rolkowy? To nie są priorytety na obecny czas - zauważają przedsiębiorcy. Wszyscy są natomiast zgodni, ze musi nastąpić "solidarność w stratach i utratach dochodów". To znaczy, że razem budujemy i razem tracimy, i razem mieszkamy.

MZK Stalowa Wola od początku swego istnienia wspiera swą działalnością rozwój Stalowej Woli. Efektem działalności spółki jest między innymi nowoczesna infrastruktura wodno - kanalizacyjna czy nowoczesny system gospodarki odpadami oraz coraz bardziej zmieniający się transport publiczny. Zapewnia ona mieszkańcom nie tylko sprawne i efektywne świadczenie usług, ale poprzez racjonalną gospodarkę i nowoczesne technologie zdrowe i bezpieczne korzystanie z otaczającego nas środowiska.

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku