A A A

W dniu 2 grudnia br. gościła u nas przedstawicielka Sieć Obywatelska - Watchdog Polska ekspertka prawna Paula Kłucińska. Dziękujemy mieszkańcom za obecność oraz za wspólne świętowanie 4 rocznicy powołania naszego stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą wiele korzystnych orzeczeń przed sądami administracyjnymi, a jawność i transparentność będzie fundamentalną wartością działania organów wykonawczych jednostek samorządu, spółek miejskich oraz innych instytucji publicznych 💪 

Spotkanie zostało dofinansowane ze środków Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca

Wspieraj Nas!


Patrzymy na ręce lokalnych władz. Edukujemy oraz działamy na rzecz środowiska i zieleni miejskiej. Przyglądamy się jak wydawane są publiczne pieniądze. Możesz nam pomóc dalej realizować nasze działania, na dwa sposoby: przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto: 56 1140 2004 0000 3702 7746 6057 z dopiskiem: "darowizna" lub korzystając z szybkich płatności:
Dziękujemy za wsparcie!

Nasze Miasto na Facebooku